м. Львів, пл. Музейна 1
тел.: +38 (032) 235-42-27
Новини
<span itemprop="name">На Фестивалі Свічок створять свічкову мозаїку та спроектують 3D-мапінг</span>
На Фестивалі Свічок створять свічкову мозаїку та спроектують 3D-мапінг
Фестиваль Свічок, який відбудеться  13-15 листопада, створить на площі Музейній атмосферу неймовірного затишку, романтики та невимушеного спілкування. В ці дні просто неба на очах у відвідувачів фестивалю, львівські митці створюватимуть незвичну картину – свічкову мозаїку.

У день старту «Фестивалю Свічок» усі охочі зможуть спостерігати спеціально створений мапінг на фасаді Львівської свічкової мануфактури (площа Музейна, 1). «Площа Музейна – це особливе місце Львова зі своєю історією та енергетикою. А при світлі свічок ця площа стає винятково затишною і романтичною.

Тому Фестиваль свічок дуже пасує цьому місцю. А ще ми хочемо освітити свічками із вікон мешканців прилеглих будинків всю площу, щоб із кожної оселі передати тепло та затишок на вулицю», – розповів Андрій Сидор, організатор фестивалю.Також в рамках фестивалю для відвідувачів проведуть майстер-класи з виготовлення та ручного розпису свічок. Тож кожен охочий зможе створити свічку власними руками. Протягом фестивалю у «Львівській свічковій мануфактурі» діятимуть знижки від 20% на весь асортимент товару.

Вхід вільний!
<span itemprop="name">Фестиваль писанок на площі Музейній</span>
Фестиваль писанок на площі Музейній

3-19 квітня в рамках Фестивалю писанок на площі Музейній (біля Домініканського собору), відкриють унікальну «Галерею мистецьких писанок». Понад 50 півметрових писанок, де буде презентовано понад півсотні півметрових авторських писанок.

Це своєрідний арт-проект, у рамках якого відомі митці, аматори, юні майстри, громадські діячі, молодіжні рухи створюють унікальні роботи у формі Писанки, де кожна робота – це ідея, мрія, історія!!!

Родзинкою Галереї писанок стане триметрова писанка,яка складатиметься із тканих та дерев’яних елементів з використанням писанкової символіки. До створення писанки долучиться Львівська дитяча школа народних мистецтв під куруванням митця Лілеї Квасниці та відома художниця Уляна Нищук-Борисяк.

 Цьогоріч у Галереї писанок можна буде побачити великодні символи від Львівської бізнес школи УКУ, Навчально-реабілітаційного центру «Джерело», Студії образотворчого мистецтва «СОМ», УДЮМКів міста Львова, а також митців Євгенії Рябчун, Оксани Андрущенко, Іванки Войтович та інших.

<span itemprop="name">Свічкові майстер-класи</span>
Свічкові майстер-класи

4 - 19 квітня
пл. Музейна, 1

Львівьска свічкова мануфактура запрошує дорослих та дітей на майстер-класи з виготовлення  свічок-писанок. Тож кожен охочий зможе створити свічку власними руками і за давньою традицією подарувати її рідним та близьким на свято. Попередній запис на майстер-класи за телефоном: +38 (032) 235 42 27.
Свічка - більше, ніж світло!


<span itemprop="name">Свічковий набір для творчості</span>
Свічковий набір для творчості
Зовсім скоро Ви зможете придбати Свічковий набір для творчості - найкращий подарунок до Дня закоханих.
Шукайте у нашій крамничці на пл. Музейній,1.
<span itemprop="name">Набір для творчості "Твоя свічечка"</span>
Набір для творчості "Твоя свічечка"
Від 17 грудня Ви зможете придбати Набір для творчості "Твоя свічечка" у нашій крамничці на пл. Музейній,1.
Вартість до Дня Св. Миколая (17-19 грудня) - 150 грн.