м. Львів, пл. Музейна 1
тел.: +38 (032) 235-42-27
Корпоративні подарунки

Шукаєте креативні подарунки працівникам? Ламаєте голову, що ж вибрати? Хочете щось особливе, що охарактеризує підприємство як стабільне, надійне, з продуманим іміджем і креативним менеджментом.

Саме корпоративні подарунки нагадують клієнтам про ту організацію, у якій до них ставилися з повагою та чуйністю, а працівникам допомагають отримати подяку від керівництва. Це – серйозний інструмент ділової комунікації і доволі ефективна стратегія розширення бізнесу.

Свічки ручної роботи від Львівської Свічкової Мануфактури - ідеальний корпоративний подарунок! Кожній свічці ми передаємо тепло власних рук, тому кожна наша свічка особлива. Із великою радістю ми виготовимо тематичні свічки для ваших корпоративних подарунків.

Також для невеликих груп (до 10 осіб) ми пропонуємо індивідуальні майстер-класи. Львівська свічкова мануфактура покаже процес виготовлення свічок та згуртує вашу команду. Кожен зможе відчути себе митцем, вилити унікальну свічку своїми руками та забрати її із собою на згадку про цю цікаву мить.


Якщо ви не впевнені, чи вгадаєте смаки своїх співробітників, пропонуємо оптимальне рішення – подарункові сертифікати Львівської свічкової мануфактури на суму 100, 300 та 500 гривень. Кожен зможе обрати саме ту свічку, яка йому до душі.